Oferta instytucji pożyczkowej Aasa

Informacje szczegółowe Aasa Polska S.A.

DANE FIRMY

ul. Hrubieszowska 2

01-209 Warszawa

KRS: 0000411939 

KONTAKT

e-mail: info@aasapolska.pl

infolinia:  22 4 600 300 

www.aasapolska.pl

GODZINY PRACY

pon – pt: 8.00 – 19.00

sobota: nieczynne

niedziela: nieczynne

AASA – DZIAŁALNOŚĆ W POLSCE

AASA Polska to renomowana firma z wieloletnią tradycją, należąca do skandynawskiej korporacji finansowej oraz wieloletni członek Konferencji Przedsiębiorstw Finansowych, która skupia kilkadziesiąt największych przedsiębiorstw finansowych w Polsce.

W kraju działa od 8 lat i każdego roku zdobywa nowe rzesze wiernych klientów. Instytucja łączy w sobie wiele pozytywnych cech ofert bankowych z usługami świadczonymi przez inne firmy spoza sektora bankowego. AASA to zatem synonim szybkości, transparentności oraz wysokiego bezpieczeństwa finansowego każdego potencjalnego klienta.

Firma posiada liczne certyfikaty świadczące o rzetelności oraz wysokiej jakości świadczonych usług. Należą do nich m.in. Certyfikat Odpowiedzialni w Biznesie przyznawany przez ERIF Biuro Informacji Gospodarczej S.A., a także Certyfikat Firmy Wiarygodnej Finansowo wydawany przez Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor.

JAKĄ OFERTĘ POSIADA DLA SWOICH KLIENTÓW AASA? DO 10 000 zł na 24 MIESIĄCE

 

W swojej ofercie AASA posiada nie tylko pożyczki dla osób fizycznych, ale także dla przedsiębiorców. Osoby fizyczne mogą wnioskować o kwotę zawierającą się w przedziale od 1000 do 10000 zł na samodzielnie wybrany okres kredytowania. Należy jednak przy tym pamiętać, że maksymalny czas spłaty zaciągniętego zobowiązania w AASA wynosi 24 miesiące, dlatego warto zwrócić uwagę na odpowiednie dopasowanie systemu rat do własnych możliwości.

Pożyczka z właściwie dopasowaną ratą jest bez wątpienia mało odczuwalna dla domowego budżetu. Warunkiem udzielenia pożyczki gotówkowej w AASA jest jednak przede wszystkim pozytywny wynik oceny zdolności kredytowej potencjalnego klienta.

Oprocentowanie pożyczek w AASA to zaledwie 9 % w skali roku. Dochodzą przy tym jeszcze opłaty tj.  jednorazowa opłata przygotowawcza w wysokości 390 zł, a także comiesięczna opłata administracyjna w wysokości 15 zł. Rzeczywista roczna stopa oprocentowania RRSO dla reprezentatywnego przykładu pożyczki w kwocie 4000 zł na czas 21 miesięcy wynosi 102,75%. 

Rata miesięczna w takim przypadku wynosi wówczas 342,77 zł, przy stałej rocznej stopie oprocentowania wynoszącej 10%. Odsetki od kwoty pożyczki są równe 378,55 zł, opłata przygotowawcza to koszt 300 zł, a prowizja za udzielenie kredytu to 2 520 zł. Całkowita kwota do spłaty przez pożyczkobiorcę wynosi zatem 7 198,55 zł przy pożyczce o wartości 4000 zł.

AASA nie udziela pożyczek krótkoterminowych czyli tzw. chwilówek.

WYMAGANIA DLA KLIENTÓW

Pożyczka w AASA jest dostępna dla wszystkich osób, które są pełnoletnie oraz posiadają stały adres zamieszkania na terenie Polski. Choć do zaciągnięcia zobowiązania najczęściej wystarczy jedynie dowód osobisty, w niektórych przypadkach niezbędne jest również wykazanie regularnego dochodu, który może pochodzić m.in. z umowy o pracę, z renty lub emerytury.

Dzięki temu, po pożyczkę mogą sięgnąć nawet osoby do 80 roku życia. Warto również pamiętać, że o dodatkową gotówkę w AASA klient może się ubiegać się nawet wówczas, kiedy posiada aktywny kredyt bankowy. Jedynym warunkiem w tym przypadku są jednak regularne i terminowe spłaty wcześniejszego zobowiązania.

POŻYCZKA RATALNA W AASA POLSKA
SPRAWDŹ INNYCH POŻYCZKODAWCÓW

WARUNKI UZYSKANIA POŻYCZKI

Umowę pożyczki w AASA podpisuje się fizycznie. Jest ona dostarczana do klienta automatycznie, zaraz po złożeniu wniosku i jego akceptacji przez pożyczkodawcę.

Gotówka pojawia się na koncie klienta za pomocą tradycyjnego przelewu lub poprzez usługę BlueCash. W przypadku pożyczkobiorców, którzy nie posiadają tradycyjnego konta bankowego, można wybrać opcję wypłaty pieniędzy za pośrednictwem czeku GIRO.

Istnieje możliwość wcześniejszej i darmowej spłaty pożyczki.  Nieco inaczej sytuacja wygląda, kiedy klient potrzebuje więcej czasu na spłatę zadłużenia, niż pierwotnie zakładała podpisana umowa. W takim przypadku warto skorzystać z możliwości odroczenia terminu spłaty należności. W tym celu trzeba skontaktować się z pożyczkodawcą i ustalić nowy harmonogram spłat oraz wnieść odpowiednią opłatę.

U

SPOSÓB WERYFIKACJI POŻYCZKOBIORCÓW

Sięgając po wsparcie finansowe w AASA należy pamiętać, że instytucja sprawdza potencjalnych klientów w rejestrach dłużników BIG, do których należy m.in. ERIF oraz InfoMonitor. Jakiekolwiek wpisy w bazach tych rejestrów znacznie utrudniają otrzymanie pożyczki dla zadłużonych bez zdolności kredytowej lub nawet całkowicie pozbawiają możliwości sięgnięcia po nią. W związku z tym warto zadbać o pozytywną historię kredytową na długo przed złożeniem wniosku o pożyczkę w AASA.

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ?

Wnioskowanie o dodatkową gotówkę w AASA jest łatwe i pozbawione zbędnych formalności. W tym celu należy wejść na dedykowaną stronę internetową instytucji www.aasapolska.pl, a następnie wybrać na zaprezentowanych suwakach odpowiednią kwotę pożyczki oraz najbardziej optymalny okres kredytowania. Po wyborze wszystkich parametrów można rozpocząć wypełnianie aplikacji.

We wniosku trzeba podać niezbędne do podpisania umowy dane osobowe, które na dalszym etapie weryfikacji podlegają szczegółowemu sprawdzeniu. Wówczas można przesłać wypełnioną aplikację do siedziby AASA.

W celu pełnej weryfikacji tożsamości pożyczkodawca może poprosić potencjalnego klienta o przedstawienie imiennego wyciągu bankowego, zaświadczenia o zatrudnieniu lub dokumentu potwierdzającego regularnie otrzymywane dochody.

Po zatwierdzeniu wniosku, gotówka trafia do pożyczkobiorcy. Warto przy tym pamiętać, że choć o pożyczkę można wnioskować 24 h na dobę przez 365 dni w roku, pieniądze są wypłacane w godzinach pracy Biura Obsługi Klienta czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 19:00, z wyjątkiem świąt i dni ustawowo wolnych od pracy.

ZALETY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W AASA

 1. Aasa Polska jest firmą, która oferuje pożyczki ratalne do kwoty 10 000 zł.
 2. Pożyczka dostępna jest dla szerokiej grupy klientów, ponieważ wymagania są dość niewielkie.
 3. Aasa udziela pożyczek również przedsiębiorcom. 
 4. Klienci mają możliwość zrealizować wypłatę pożyczki czekiem GIRO.
 5. Pożyczka dostępna jest dla osób do 80 roku życia.
 6. Dla najlepszych klientów pożyczkodawca posiada spore zniżki.
 7. Aasa informuje swoich klientów o zbliżającym się terminie spłaty.
 8. Klienci mają możliwość miesięcznej przerwy w spłacie raty.
 9. Aasa umożliwia dokonywanie płatności aplikacją mobilną.

WADY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W AASA

 1. Pożyczkodawca dokonuje sprawdzania baz danych.
 2. Firma udziela jedynie pożyczek ratalnych.

Działająca w Polsce od 8 lat Aasa zdobyła już sporo doświadczenia. Ma bardzo dobre opinie wśród klientów i atrakcyjną ofertę dla tych wnioskodawców, którzy posiadają bardzo dobrą zdolność kredytową. Firma oferuje swoim klientom nowoczesne rozwiązania jak aplikację do płacenia rat.

Monika Rabenda

Administrator serwisu , Moniak.Info