Oferta instytucji pożyczkowej Gold Kredyt

Informacje szczegółowe Gold Kredyt (należącego do Aasa Polska S.A.)

DANE FIRMY

ul. Hrubieszowska 2

01-209 Warszawa

KRS: 0000411939

KONTAKT

e-mail: kontakt@goldkredyt.pl

infolinia:  22 100 84 80

www.goldkredyt.pl

GODZINY PRACY

pon – pt: 9:00-20:00

sobota: 12:00 -16:00

niedziela: nieczynne

GOLD KREDYT – PODSTAWOWE INFORMACJE

Gold Kredyt jest kolejną po Biznes Ratka instytucją parabankową stworzoną z myślą o właścicielach firm stawiających czoło finansowym wyzwaniom, zarówno tym planowanym jak i nieoczekiwanym.  Firma wchodzi w skład grupy pożyczkowej Aasa Polska S.A. z siedzibą w Warszawie. Gold Kredyt figuruje na liście takich organizacji jak Firma Wiarygodna Finansowo, Odpowiedzialny Pożyczkodawca oraz Konferencja Przedsiębiorstwa Finansowych w Polsce.

u

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ? 

O pożyczkę w Gold Kredyt można się ubiegać niemal natychmiast po zarejestrowaniu działalności gospodarczej.

Uzyskanie pożyczki pozabankowej w Gold Kredyt wymaga wypełnienia krótkiego formularza znajdującego się na stronie internetowej pożyczkodawcy. W celu poprawnego skonfigurowania parametrów potencjalnej pożyczki oraz jej ostatecznych kosztów można skorzystać z suwaków znajdujących na stronie głównej, a następnie wybrać właściwy okres kredytowania oraz wysokość wnioskowanej kwoty.

Kolejnym krokiem jest wypełnienie wniosku online. Dzięki digitalizacji całego procesu, decyzja o przyznaniu pożyczki jest znana w ciągu godziny od poprawnego wypełnienia wniosku. W celu zawarcia umowy oraz weryfikacji tożsamości pożyczkobiorcy, klient powinien dokonać przelewu 1 zł na wskazane przez Gold Kredyt konto bankowe. Kwota ta podlega pełnemu zwrotowi. Weryfikacja tożsamości potencjalnego klienta może być również dokonana poprzez realizację czeku GIRO lub w obecności kuriera.

Pieniądze pojawiają się na podanym przez pożyczkobiorcę koncie bankowym już na drugi dzień po złożeniu podpisu na umowie lub w przypadku wybrania opcji czeku GIRO będą do odbioru w dowolnej placówce pocztowej.

PRZEGLĄD OFERTY DLA PRZEDSIĘBIORCÓW

Gold Kredyt oferuje pożyczki na start dla firm w kwocie nawet do 20 000 zł. Wygodne raty rozłożone są na okres od 1 do 36 miesięcy.

Oferta Gold Kredyt jest klasyczna, a przy tym pozbawiona progów lojalnościowych czy przywilejów też dla stałych pożyczkobiorców. Gold Kredyt nie oferuje również programu partnerskiego. Każdy klient może zatem zawsze liczyć na takie same czyli preferencyjne warunki otrzymania natychmiastowej pożyczki od ręki. Dbałość o klienta w Gold Kredyt jest również świetnie widoczna podczas analizy procedur, gdyż potencjalny pożyczkobiorca może samodzielnie wybrać rodzaj przeprowadzanej weryfikacji, a nawet sposób odbioru przyznanych mu pieniędzy.

 

WYMAGANIA STAWIANE KLIENTOM

 

Uzyskanie pożyczki dla firmy w Gold Kredyt jest szybkie i bardzo proste. Nie ma potrzeby dostarczania zaświadczeń o obrotach na koncie firmowym czy wyciągów z banku. Jest to zatem pożyczka na raty przez internet bez zaświadczeńFinansowanie odbywa się równocześnie bez poręczycieli czy innych zabezpieczeń.

Wystarczy:

 • ważny dowód osobisty, a także polskie obywatelstwo,
 • stały adres zamieszkania w Polsce,
 • aktualny numer telefonu komórkowego,
 • zarejestrowaną działalność gospodarczą w kraju
 • pozytywną historię finansową
 • poprawnie wypełniony wniosek aplikacyjny o pożyczkę.

.

CHCESZ WZIĄĆ POŻYCZKĘ W SUPER GROSZ?

Poniżej znajduje się odnośnik do strony internetowej:

SPRAWDŹ POZOSTAŁE POŻYCZKI RATALNE MONIAK.INFO

Dowiedz się wszystkiego o pożyczkach wieloratalnych

l

ZASADY I WARUNKI POŻYCZKI W GOLD KREDYT

Wnioskowanie o pożyczkę odbywa się zawsze online, a ostateczna decyzja przychodzi już praktycznie natychmiast, w większości przypadków już po godzinie. Uzyskane w ten sposób pieniądze powinny w pierwszej kolejności zaspokoić potrzeby firmy tj. opłacenie ZUS lub podatków, wydatki związane bezpośrednio z działalnością, inwestycje w środki trwałe, spłata zadłużenia czy też należne pracownikom wypłaty.

Nie ma potrzeby przedstawiania dodatkowych dokumentów potwierdzających zarobki lub firmowe obroty. Wypłata gotówki odbywa się przelewem na numer konta podany w umowie, w terminie do 7 dni, choć z reguły następuje to w ciągu 24 godzin. Można również wybrać alternatywną opcję podjęcia środków z pożyczki inwestycyjnej, jaką jest czek GIRO. Ta metoda pozwala wypłacić gotówkę w dowolnej placówce pocztowej na terenie całej Polski.

Spłata pożyczki o dowolnej wysokości odbywa się w równych, comiesięcznych ratach. Istnieje także możliwość wcześniejszej jej spłaty przed ustalonym terminem bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Zgodnie z obowiązującym prawem, pożyczkobiorca może również wycofać się z zawartej umowy bez podania przyczyny w ciągu 14 dni od momentu jej podpisania.

Jeśli pożyczkobiorca doświadczy problemów z dotrzymaniem terminu zwrotu pożyczki, czy też płatności kolejnej raty, powinien w trybie natychmiastowym powiadomić pracowników biura obsługi Gold Kredyt w celu ewentualnego przedłużenia pożyczki.

l

SPOSÓB WERYFIKACJI KLIENTÓW

Choć Gold Kredyt nie wymaga żadnych poręczeń ani zabezpieczeń, wnioskujący musi wykazać pozytywną historię finansową oraz terminowe dokonywanie spłat poprzednich zobowiązań.

Informacje te weryfikowane są  w rejestrach dłużników tj.

 • BIG InfoMonitor,
 • KRD – Krajowy Rejestr Dłużników,
 • a także w Rejestrze Dłużników ERIF.

Nawet niewielkie zobowiązania nieuregulowane w terminie mogą niekorzystnie wpłynąć na decyzję kredytową. Warto zatem zadbać odpowiednio wcześniej, aby historia finansów była pozytywna.  

ZALETY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W GOLD KREDYT

 1. Pożyczka udzielana jest od pierwszych dni funkcjonowania firmy.
 2. Nie jest wymagane potwierdzenie obrotów firmy.
 3. Można uzyskać 20 000 zł na start firmy.
 4. Bez poręczycieli. 
 5. Dostępna jest opcja czek GIRO.
 6. Sprawdzony pożyczkodawca. 

WADY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W GOLD KREDYT

 1. Instytucja pożyczkowa sprawdza wnioskodawców w bazach danych.

Gold Kredyt jest jedną z niewielu opcji finansowania nowych przedsiębiorstw. Warto jednak pamiętać, że pożyczka na maksymalną oferowaną kwotę (20.000 zł) i najdłuższym okresie spłaty, stanowi dość duże obciążenie dla młodego przedsiębiorcy. Rata będzie przekraczać 1100 zł a to jednak nie lada wydatek. Pamiętaj aby chłodno kalkulować swoje możliwości.

Monika Rabenda

Administrator serwisu , Moniak.Info