Oferta instytucji pożyczkowej InCredit

Informacje szczegółowe InCredit Sp. z o.o.

DANE FIRMY

Al. Jana Pawła II 27

00-867 Warszawa

KRS: 0000604092

KONTAKT

e-mail: info@incredit.pl

infolinia: 22 598 71 10

www.incredit.pl

GODZINY PRACY

pon – pt: 8.00 – 19.00

sobota: 9.00 – 17.00

niedziela: –

INCREDIT – DOŚWIADCZONA MARKA DZIAŁAJĄCA W WIELU KRAJACH

In Credit to firma zajmująca się świadczeniem pożyczek pozabankowych figurująca w bazie Polskiego Związku Instytucji Pożyczkowych. In Credit jest częścią większego konsorcjum NetCredit, które również działa na polskim rynku. Oddziały InCredit istnieją między innymi w takich krajach, jak Łotwa, Meksyk czy Rosja.

Firma InCredit specjalizuje się w jednym, konkretnym rodzaju pożyczek pozabankowych, a mianowicie pożyczkach ratalnych dostępnych całkowicie online. Jak wspomniano, firma jest zrzeszona w Polskim Związku Instytucji Pożyczkowych, co jest równoznaczne z tym, że posiada prawny status instytucji pożyczkowej, działającej zgodnie z odpowiednimi przepisami polskiego prawa. PZIP zrzesza jedynie takich przedsiębiorców.

OFERTA INCREDIT WYDAJE SIĘ TOBIE INTERESUJĄCA?

Kliknij poniżej i przejdź na stronę pożyczkodawcy. Zarejestruj się i weź pożyczkę! Pamiętaj aby wcześniej sprawdzić wymagania podstawowe.

SPRAWDŹ INNE POŻYCZKI W ZESTAWIENIU MONIAK.INFO

InCredit nie oferuje atrakcyjnych warunków? Sprawdź w naszym zestawieniu inne firmy pozabankowe, które w ofercie posiadają pożyczki wieloratalne.

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ?

 

Aby móc starać się o uzyskanie pożyczki w InCredit, należy przede wszystkim założyć konto na internetowej witrynie strony. Następnie trzeba wybrać jeden z dwóch wariantów pożyczki (“Pożyczka konsumencka” lub “Pożyczka na większe wydatki”). Potem system zażąda od nas wypełnienia wniosku, w którym należy zawrzeć podstawowe dane osobowe, numer konta bankowego, numer telefonu komórkowego oraz adres e-mail.

Następnie strona weryfikuje naszą tożsamość. Tutaj istnieją dwie możliwości: skorzystanie z szybkiej weryfikacji poprzez system Kontomatik lub dokonując przelewu weryfikacyjnego na kwotę 1 zł.

Ostatnim etapem jest weryfikacja przez system naszej zdolności kredytowej. Strona firmy InCredit nie informuje o tym, ile dokładnie trwa ów proces weryfikacji. W przypadku weryfikacji zakończonej pozytywnie, kwota pożyczki zostanie przelana na wskazane przez nas w formularzu konto bankowe.

OFERTA INCREDIT

 

Jak wspomniano, oferta InCredit ogranicza się de facto do jednego rodzaju produktów pożyczkowych. Są to pożyczki ratalne, dostępne w dwóch podstawowych wariantach: “Pożyczki konsumenckiej” oraz “Pożyczki na większe wydatki”.

W przypadku wariantu “Pożyczka konsumencka” warunki kredytu przedstawiają się w sposób następujący:

 • Kwota pożyczki: od 2 do 9,5 tysiąca złotych
 • Okres spłaty: od 9 do 24 miesięcy.

Raty spłacane są w systemie miesięczny, co oznacza, że okres trwania pożyczki oznacza jednocześnie liczbę rat (pożyczka z okresem spłaty wynoszącym 10 miesięcy będzie płatna w 10 ratach, zaś pożyczka z okresem spłaty wynoszącym 24 miesiące będzie podzielona na 24 równe raty).

Firma podaje na swojej stronie, że RRSO dla kredytu w wariancie “Pożyczka konsumencka” wynosi 93,3% jednak jest to wysokość RRSO dla “reprezentatywnego przykładu pożyczki”. W praktyce, Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania będzie się zmieniać w zależności od konfiguracji warunków pożyczki online na raty.

Przy pożyczce na kwotę 2 tysięcy złotych oraz z okresem spłaty wynoszącym 9 miesięcy, RRSO będzie wynosić dokładnie 168,2%, co jest najwyższą możliwą wartością dla wariantu “Pożyczka konsumencka”. Obiecywane na stronie głównej InCredit RRSO w wysokości 93,3% osiągniemy dopiero wtedy, gdy okres spłaty pożyczki na kwotę 2 tysięcy złotych będzie wynosił 24 miesiące.

Warto jednak dodać, że przy maksymalnym okresie spłaty, RRSO maleją razem ze wzrostem wysokości kredytu. Dla pożyczki na kwotę 5 tysięcy złotych i okresie spłaty wynoszącym 24 miesiące RRSO będzie wynosić 89,6%, zaś przy tym samym okresie spłaty oraz pożyczce na maksymalną dla tego wariantu kwotę 9,5 tysiąca złotych RRSO będzie się kształtować na poziomie 82,1%.

Inaczej przedstawiają się warunki dla wariantu “Pożyczka na większe wydatki”:

 • Kwota pożyczki może wynosić od 9550 zł do 30000 zł
 • Okres spłaty wynosi od 12 do maksymalnie 30 miesięcy.

Również w tym wypadku, raty są spłacane w systemie miesięcznym. RRSO dla pożyczki w InCredit w wariancie “Pożyczka na większe wydatki” będzie kształtował się na maksymalnym poziomie 80,7% przy wysokości pożyczki na poziomie 9 550 złotych oraz okresie spłaty wynoszącym 12 miesięcy. Najniższy możliwy poziom RRSO osiągnie wówczas, gdy będziemy chcieli pożyczyć 35 000 złotych na czas 30 miesięcy: wtedy Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania będzie wynosić dokładnie 61.4%.

InCredit nie oferuje możliwości zaciągnięcie pierwszej pożyczki za darmo. Na stronie nie widnieją również informacje o istnieniu programów lojalnościowych lub jakichkolwiek innych dodatkowych udogodnieniach dla klientów.

l

WARUNKI POŻYCZKI W INCREDIT I WYMAGANIA STAWIANE KLIENTOM

Aby móc otrzymać pożyczkę w InCredit, trzeba spełnić kilka podstawowych warunków a następnie pozytywnie przejść weryfikację zdolności kredytowej.

Bazowe warunki, jakie InCredit stawia potencjalnym pożyczkobiorcom to: 

 • Wiek od 21 do 70 lat
 • Posiadanie polskiego obywatelstwa
 • Posiadanie “regularnych miesięcznych dochodów”
 • Pozytywna historia kredytowa

Konieczne będą oczywiście także telefon komórkowy, adres e-mail oraz własne konto bankowe. Trzy z wymienionych powyżej wymagań są jak najbardziej jasne, na stronie firmy nie znajdziemy jednak dokładniejszej informacji na temat terminu “regularne miesięczne dochody”.

Jak wiadomo, w przypadku kredytów bankowych dochody klienta w przypadku kredytów online często są obliczane przez program komputerowy, który bierze pod uwagę regularność wpływów na nasze konto, co oznacza, że do uzyskania kredytu nie jest konieczne posiadanie stałego zatrudnienia ani też przedstawianie żadnych dodatkowych dokumentów w postaci na przykład zaświadczenia o zarobkach (tak wygląda to między innymi w PKO BP).

W przypadku InCredit, nie znajdziemy niestety żadnych dokładnych informacji na temat tego punktu. Nie można więc jednoznacznie stwierdzić, czy wymóg “posiadania regularnych miesięcznych dochodów” oznacza w tym wypadku konieczność bycia zatrudnionym na czas nieokreślony, czy też firma bierze pod uwagę po prostu historię rachunku bankowego potencjalnego pożyczkobiorcy.

Na podstronie dotyczącej wariantu “Pożyczka konsumencka” widnieje co prawda informacja pt. “Bez zaświadczeń o dochodach”. Podobna informacja nie pojawia się jednak w podstronie wariantu “Pożyczka na większe wydatki”.

Jeżeli chodzi o weryfikację historii kredytowej, to InCredit sprawdza następujące bazy: 

 

 • Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor 
 • Rejestr Dłużników ERIF Biuro Informacji Gospodarczej

 • Krajowy Rejestr Długów Biuro Informacji Gospodarczej

 • Biuro Informacji Kredytowej 

 • European Union Credit Bureaua

ZALETY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W INCREDIT

 1. Instytucja pożyczkowa InCredit to godny zaufania doświadczony pożyczkodawca.
 2. InCredit  należy do PZIP, który skupia instytucje o najwyższych standardach obsługi klienta i etycznych zasadach.
 3. Konsumenci mają do wyboru dwie oferty pożyczek ratalnych.
 4. Wysoka kwota maksymalna pożyczki – 35 000 zł!
 5. Pożyczkę do 9 500 zł można otrzymać bez zaświadczeń o zarobkach.
 6. Pożyczkodawca korzysta z aplikacji Kontomatic – weryfikacja odbywa się natychmiastowo.
 7. InCredit nie wymaga od swoich klientów zabezpieczenia, zastawu ani poręczyciela.

WADY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W INCREDIT

 1. Firma posiada w ofercie jedynie pożyczki wieloratalne.
 2. Brak pierwszej pożyczki za darmo.
 3. Weryfikacja wnioskodawców w bazach dłużników.

Międzynarodowe konsorcjum, którego InCredit jest częścią, to rzetelna firma o ugruntowanej pozycji. Cieszy się wielkim uznaniem oraz popularnością wśród konsumentów sektora pozabankowego. Kwota maksymalna jaką można uzyskać w InCredit pozwoli spełnić niejedno marzenie, ale również spłacić inne zadłużenia. Należy pamiętać jednak, że długoterminowe pożyczki są ostatecznie bardzo kosztowne.

Monika Rabenda

Administrator serwisu , Moniak.Info