Oferta instytucji pożyczkowej Zaplo

Informacje szczegółowe o instytucji pożyczkowej Zaplo:

DANE FIRMY

ul. Żwirki i Wigury 16C

02-092 Warszawa

KRS: 0000483782

KONTAKT

e-mail: kontakt@zaplo.pl

infolinia: 221 333 888

www.zaplo.pl

GODZINY PRACY

pon – pt: 8.00 – 22.00

sobota: 8.00 – 20.00

niedziela: 8.00 – 20.00

ZAPLO – POŻYCZKI NA RATY

Zaplo.pl to jedna z bardziej znanych firm pożyczkowych, jakie obecnie działają na polskim rynku. Zaplo jest podmiotem funkcjonującym w pelni legalnie (to znaczy: zgodnie z przepisami Ustawy o Kredycie Konsumenckim) oraz zrzeszonym w Krajowym Rejestrze Instytucji Pożyczkowych.

Oferta instytucji pożyczkowej Zaplo opiera się przede wszystkim na długoterminowych pożyczkach ratalnych, z okresem spłaty wynoszącym maksymalnie nawet do 36 miesięcy.

PIERWSZA POŻYCZKA ZA DARMO DO 15 000 zł NA 30 DNI !!!

Klienci korzystający z usług instytucji pożyczkowej Zaplo po raz pierwszy mają możliwość skorzystania z pożyczki na warunkach promocyjnych. Promocja nosi nazwę Przetestuj Zaplo a jej najważniejszą cechą jest promocyjne RRSO wynoszące 0%.

Warunkiem uczestnictwa w promocji “Przetestuj Zaplo” jest oczywiście terminowa spłata zaciągniętego zobowiązania. W przeciwnym wypadku, promocyjne warunki spłaty przestaną nas obowiązywać i będziemy zmuszeni do zwrotu pożyczki internetowe z kosztami obliczonymi według Standardowej Tabeli Oprocentowania.

Maksymalna wysokość pierwszej, promocyjnej pożyczki w Zaplo wynosi 15 tysięcy złotych z okresem spłaty na poziomie maksymalnie 30 dni. Oznacza to, że pierwsza promocyjna pożyczka w Zaplo de facto nie ma charakteru ratalnego, ponieważ cała kwota musi zostać spłacona przez pożyczkobiorcę w jednej racie miesięcznej.

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE DOTYCZĄCE OFERTY ZAPLO

 

Jak już wspominano, oferta Zaplo to właściwie wyłącznie długoterminowe pożyczki ratalne. Wyjątkiem tutaj jest omawiany w poprzednim punkcie przykład pierwszej pożyczki zaciągniętej w ramach promocji “Przetestuj Zaplo”.

Jak kształtują się jednak warunki finansowe jeżeli chodzi o standardowy wariant oferty firmy Zaplo?

Maksymalna możliwa kwota do pożyczenia to 15 tysięcy złotych. Okres spłaty pożyczki ratalnej może wynosić od 3 do 36 miesięcy. Spłata zobowiązania odbywa się w systemie miesięcznym, co oznacza, że każdorazowo liczba rat jest równa miesięcznemu okresowi długości trwania pożyczki.

W przypadku reprezentatywnego przykładu pożyczki w firmie Zaplo warunki finansowe jeżeli chodzi o koszty przedstawiają się w sposób następujący:

1. Kwota pożyczki: 7 500 zł
2. Okres trwania pożyczki: 36 miesięcy(36 rat spłacanych w systemie miesięcznym)
3. Oprocentowanie: 10%
4. Prowizja za udzielenie pożyczki: 7 500 zł
5. Odsetki kapitałowe: 1 212 zł
6. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania: 78,6%
7. Całkowity koszt pożyczki: 8, 712 zł
8. Ostateczna całkowita kwota do spłaty: 16 212 zł
9. Wysokość raty miesięcznej: 450, 33 zł

Warto jednak dodać, że powyższe dane mają raczej charakter orientacyjny. Ostatecznie, propozycja warunków spłaty pożyczki jest podejmowana przez firmę Zaplo na podstawie analizy profilu indywidualnego klienta, co oznacza, że warunki mogą znacząco różnić się w zależności od np. oceny naszej zdolności kredytowej, wysokości naszych miesięcznych dochodów czy też naszej przeszłości finansowej.

JAK OTRZYMAĆ POŻYCZKĘ?

Proces rejestracji w firmie Zaplo odbywa się, co do zasady, w sposób online: klient musi po prostu założyć profil na stronie internetowej pożyczkodawcy. Kolejnym krokiem jest potwierdzenie naszych danych osobowych. Tutaj mamy do wyboru dwie opcje: skorzystanie z aplikacji Instantor albo tradycyjne dokonanie przelewu weryfikacyjnego na konto wskazane przez pożyczkodawcę.

Możliwe jest także założenie profilu klienta telefonicznie, poprzez kontakt z Biurem Obsługi Klienta firmy Zaplo.

Pożyczkę można zaciągnąć na dowolny cel. A czy wiesz na co Polacy zaciągają pożyczki i kredyty?

CHCESZ PRZETESTOWAĆ MARKĘ ZAPLO?

Poniżej znajduje się przekierowanie do strony pożyczkodawcy:

POŻYCZKI NA DOWÓD W SERWISIE MONIAK.INFO

Chcesz wiedzieć jak oferta Zaplo wygląda w zestawieniu z innymi pożyczkodawcami?

ZASADY I WARUNKI POŻYCZEK W ZAPLO

Firma Zaplo udostępnia swoim klientom możliwość przesunięcia terminu spłaty pożyczki. Warunkiem jest wcześniejsze poinformowanie pożyczkodawcy przez klienta o chęci skorzystania z opcji przedłużenia. Informacja owa musi zostać przekazana przed upłynięciem terminu spłaty pożyczki (nie możemy więc wnioskować o przedłużenie okresu spłaty pożyczki, jeżeli przekroczyliśmy przewidziany w umowie termin spłaty zobowiązania).

Co ważne, możliwość przedłużenia okresu spłaty pożyczki nie przysługuje klientowi w sposób bezwarunkowy. W regulaminie firma Zaplo zastrzega sobie, że pożyczkodawca może odmówić klientowi przesunięcia terminu spłaty w oparciu o ocenę zdolności kredytowej klienta. 

Firma Zaplo umożliwia klientom korzystanie z aplikacji Instantor. W odróżnieniu jednak od niektórych innych firm pożyczkowych, skorzystanie z aplikacji Instantor w przypadku Zaplo nie jest obligatoryjne. 

Z

SPOSÓB WERYFIKACJI KLIENTÓW

Weryfikacja zdolności kredytowej potencjalnego klienta starającego się o uzyskanie pożyczki w Zaplo odbywa się przede wszystkim o sprawdzenie danych pożyczkodawcy w następujących biurach informacji:

1. Biuro Informacji Kredytowej(BIK)
2. Biuro Informacji Gospodarczej InfoMonitor
3. Krajowy Rejestr Długów(KRD)
4. ERIF Biuro Informacji Gospodarczej
5. Krajowe Biuro Informacji Gospodarczej S.A.

W zależności od tego, jaki rezultat przyniosła procedura podstawowej oceny naszej zdolności kredytowej, firma Zaplo może zażądać od nas również przedstawienia następujących dokumentów potwierdzających osiągane przez nas dochody:

1. Zaświadczenie o zarobkach
2. Wyciąg z rachunku bankowego za okres ostatnich 3 miesięcy
3. Formularz ZUS RMUA
4. Odcinek wypłaty świadczenia rentowego lub emerytalnego za jeden z trzech ostatnich miesięcy kalendarzowych
5. Decyzja o przyznaniu świadczenia rentowego lub emerytalnego
6. Zaświadczenie o wysokości osiąganej renty lub emerytury wystawione przez Zakład Ubezpieczeń Społecznych lub przez KRUS. 

WYMAGANIA WZGLĘDEM POŻYCZKOBIORCY

Aby móc starać się o pożyczkę w firmie Zaplo, musimy przede wszystkim założyć profil na witrynie internetowej pożyczkodawcy oraz poprawnie oraz kompletnie wypełnić wniosek o przyznanie pożyczki. Kolejne wymagania, jakie trzeba spełnić to: 

1. Wiek wynoszący co najmniej 21 oraz co najwyżej 75 lat
2. Posiadanie polskiego obywatelstwa oraz zamieszkiwanie na terenie Polski
3. Posiadanie aktywnego profilu klienta na stronie internetowej firmy
4. Pozytywne przejście procedury weryfikacji zdolności kredytowej
5. Brak innych aktywnych pożyczek w firmie Zaplo (nie można mieć dwóch pożyczek jednocześnie)
6. Opcjonalnie: przekazanie kompletu dokumentów, których przedstawienia zażąda od nas firma Zaplo.

ZALETY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W ZAPLO

  1. Firma wiarygodna i bardzo dobrze znana wśród pożyczkobiorców.
  2. Oferta Zaplo jest bardzo atrakcyjna, można otrzymać 15 000 zł na okres 35 miesięcy.
  3. Każdy nowy klient może otrzymać jedną pożyczkę za darmo, na okres 30 dni. 
  4. Istnieje możliwość przesunięcia terminu spłaty.
  5. Rejestracja oraz cały proces wnioskowania jest niezwykle prosty.
  6. Istnieje możliwość otrzymania pożyczki telefonicznie.
  7. Zaplo pracuje również w weekendy.

WADY POŻYCZKI POZABANKOWEJ W ZAPLO

  1. Firma sprawdza wnioskodawców w bazach dłużników. Może również wymagać dodatkowych dokumentów i zaświadczeń w trakcie oceny zdolności kredytowej.

Największym atutem Zaplo jest dość wysoka kwota pożyczki. Można otrzymać aż 15 000 zł. Dla nowych klientów taka kwota dostępna jest bez żadnych opłat, ale nie należy zapominać, że okres spłaty wynosi jedynie 30 dni! Trudno więc uznać taką ofertę za wyjątkowo atrakcyjną. Oczywiście kwota 15 000 zł nie jest obowiązkowa i z powodzeniem można wnioskować o znacznie mniejsze kwoty. Promocja na pewno jest godna uwagi! 

Monika Rabenda

Administrator serwisu , Moniak.Info