REGULAMIN SERWISU

  • Moniak.info jest portalem prowadzonym hobbistycznie i nie należy traktować go jako oferującego jakiekolwiek usługi, nie ma charakteru reklamowego ani nie trudni się doradztwem czy udzielaniem porad prawnych w zakresie pożyczek pozabankowych i w każdym innym zakresie.
  • Moniak.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za interpretacje treści przez użytkowników, zamieszczanych w serwisie przez administratora.
  • Użytkownik powinien samodzielnie lub z pomocą instytucji trudniących się doradztwem prawnym w zakresie pożyczek czy kredytów, podejmować decyzje o zaciągnięciu takiej czy innej pożyczki. Treści publikowane na serwisie Moniak.info nie są ofertami w rozumieniu kodeksu cywilnego i nie stanowią porad prawnych, bowiem serwis Moniak.info nie ma kompetencji w zakresie doradztwa finansowego i prawnego.
  • Moniak.info nie ponosi żadnej odpowiedzialności za linki stanowiące odniesienie do stron internetowych zarządzanych przez inne instytucje czy osoby. Każdy z użytkowników serwisu Moniak.info korzysta z nich na własną odpowiedzialność.